Sklep internetowy FM World Partner Biznesowy
/Telefonia
Telefonia 2018-05-30T20:49:12+02:00

Jeszcze kilkanaście lat temu pragnieniem wielu osób było posiadanie telefonu komórkowego. Dziś można uznać to za codzienność.

Podpierając się raportem Ericsson Mobility Report z czerwca 2017 roku dowiadujemy się, że do 2022 r. liczba nowych abonentów usług mobilnej sieci szerokopasmowej wzrośnie o 2,6 miliarda – średnio ponad milion użytkowników dziennie.

Zanotowano również wzrost ruchu sieci komórkowej na całym świecie o 70% pomiędzy końcem 1kwartału 2016 r. a końcem 1kwartału 2017r.

W roku 2018 r. główną technologią jest LTE (4G), co czyni ją jednocześnie najsprawniej rozwijającą się technologią mobilną w całej historii.

Tak przedstawiają są prognozy światowe, a jak wygląda rynek w Polsce?

Pod koniec grudnia 2017r na 100 mieszkańców przypadało 137,5 abonentów. Wg raportu CBOS 92% dorosłych Polaków korzysta z telefonów komórkowych. Odwołując się do raportu GUS w I kwartale 2017r. liczba działających kart SIM w Polsce wynosi ponad 52 mln numerów. Podsumowując rynek jest ogromny i rozwojowy. Pytanie co z tego można mieć dla siebie?

Polecam zapoznać się i skorzystać z oferty FM GROUP Mobile – polskiej sieci telefonii komórkowej firmy FM WORLD. FM Mobile to firma nastawiona na potrzeby klienta. Infrastruktura Polkomtela na której opiera się sieć FM Mobile gwarantuje bardzo dobry zasięg i obecnie najszybszy Internet w technologii LTE Advanced.

Co w tym wyjątkowego i dobrego dla mnie ktoś zapyta?

Dobre pytanie, po pierwsze oferta:

Opiszę to co widać na obrazku wyżej. Oferta CASHBACK (w wolnym tłumaczeniu pieniądze wracają). Oznacza to, że każdego miesiąc korzystając np. Z abonamentu 49zł brutto, kwota poza VAT, czyli około 40zł wraca na Twoje konto, które można wykorzystać na dowolne zakupy produktów codziennego użytku w naszej firmie. Co można kupić? Sprawdź na naszym sklepie!

Po drugie, będą w tej sieci i polecając ją dalej mamy możliwość zbudowania dochodowej sieci telefonii komórkowej bez konieczności inwestowania w infrastrukturę salonów i marketing. Jak? Poprzez prosty system znany od tysięcy lat: UŻYWAM i jestem ZADOWOLONY to POLECAM. Ale więcej na ten temat w oddzielnym artykule.

Jako zespół portalu zakupyfm.pl stawiamy konia z rzędem dla osoby, która znajdzie lepszą ofertę na rynku – dająca taki abonament w cenie 9zł brutto + możliwość budowania udziałów we własnej sieci telefonii komórkowej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem telefonu 690 530 907