Sklep internetowy FM World Partner Biznesowy
/Perfumy dedykowane
Perfumy dedykowane 2018-05-19T04:05:13+00:00

AROMAMARKETING

Zapachy towarzyszą nam od zawsze, otaczają nas i urzekają. Zapadają głęboko w pamięć, łącząc się ze wspomnieniami przyjemnych chwil. Perfumy podkreślają osobowość, wiele mówią o guście i temperamencie. Dzięki spersonalizowanym etykietkom mogą być naprawdę Twoje, idealnie dostosowane do okazji.

Wyobraź sobie, że możesz pójść o krok dalej, wyobraź sobie, że perfumy mogą wyrażać nie tylko Ciebie, ale Twoją firmę.

W jaki sposób?

Każda poważna firma zdaje sobie sprawę z tego, że warto pomyśleć o upominkach dla swoich klientów. Przynosi to bardzo dobre efekty. Działa na podstawie bardzo dobrze opisanej w psychologii regule wzajemności. Dając prezent klientowi, sprawiamy, że podświadomie czuje on potrzebę odwdzięczenia się. Jednak sam prezent to za mało. Chcąc być naprawdę skutecznym, należy go spersonalizować.

Sprawić, aby jednoznacznie kojarzył się z marką, od której go dostaje.

W tej kwestii istnieje pewien standard. Najczęściej klientom daje się długopisy z logo firmy, koszulki i nne tego rodzaju gadżety.

Te wszystkie prezenty mają pewną skuteczność. Niestety są stosowane przez prawie wszystkie marki, a to sprawiło, że stały się czymś oczekiwanym. Doprowadziło to do sytuacji, w której klienci otrzymując tego rodzaju prezent, wcale nie czują się jakby coś dostali.

Klient ma poczucie, jakby i tak mu się to należało, bo… to tylko standard.
Dlatego warto wyjść z funkcjonującego schematu i wyprzedzić konkurencję. Sprawić, że Twoja marka zapadnie klientowi w pamięć.

Wyobraź sobie zaskoczenie klienta, kiedy otrzymuje od Ciebie perfum z logiem Twojej firmy. Mogą to być bardzo różne sytuacje. Prowadzisz hotel, a w pokojowej łazience na klienta czeka perfum o wysokiej jakości, prowadzisz firmę budowlaną, a pod koniec zlecenia wręczasz klientowi prezent w postaci spersonalizowanego perfumu, organizujesz konferencję prasową i wręczasz pięknie pachnące perfumy dziennikarzom.

Jednak to nie wszystko. Dedykowane perfumy pozwolą Ci na coś więcej niż wyróżnienie się wśród konkurencji. Standardowy prezent oddziaływuje na dwa zmysły – wzroku i dotyku. W przypadku perfum, są to trzy zmysły – wzrok, dotyk i zapach. Klient widzi elegancki flakonik perfumu, może go dotknąć, ale też poczuje jego zapach.

Dlatego taki prezent dużo silniej zapadnie mu w pamięć. Co najważniejsze, zapadnie mu w pamięć jako prezent od Ciebie, a Twoje logo będzie mu o tym regularnie przypominało.

Jakie możliwości dają Ci perfumy dedykowane?

– sprawisz, że Twoja marka będzie się wyróżniała spośród konkurencji,
– pozytywnie zaskoczysz swoich klientów,
– zapadniesz w pamięć, odwołując się do zmysłu wzroku, dotyku i węchu, – staniesz się bardziej rozpoznawalny.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły dotyczące dedykowanych perfum, które będą oryginalnym prezentem dla Twoich klientów.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem telefonu 690 530 907