Sklep internetowy FM World Partner Biznesowy
//FM podróbki czy oryginalne perfumy?

FM podróbki czy oryginalne perfumy?

Czym jest marketing sieciowy?

Wikipedia „mówi”- Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Każdy sprzedawca w marketingu wielopoziomowym ma możliwość zbudowania własnej struktury handlowców, w której każdy z nich wynagradzany jest na podstawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego. Jednocześnie, bycie wyżej w firmowej hierarchii niekoniecznie przekłada się na wyższe zarobki – zależą one bowiem od wspomnianego planu marketingowego.

Ale pomińmy ten teoretyczny bełkot.

Porozmawiajmy o tym jak od strony praktyków wygląda ta forma prowadzenia biznesu. Biznesu? Tak biznesu, ponieważ owa branża generuje miliardowe obroty na świecie. Skąd taka informacja? Polecam poszukać samemu w Google.

Natomiast wróćmy do odpowiedzi na zadane pytanie- marketing sieciowy to wyjątkowy sposób wprowadzania produktów na rynek. Na czym polega ta wyjątkowość?

Zobrazuje. Większość cen produktów na rynku kształtują 3 główne składowe:

  1. Koszty produkcji
  2. Koszty reklam w tym celebryci, ich gaże oraz środki przekazu
  3. Cała szeroko rozumiana logistyka, hurtownie, które pośredniczą i na końcu sklep detaliczny, który ponosi również swoje koszty i ku końcowi musi zarobić.

A cała wyjatkowość marketignu sieciowego polega na tym, że wykluczamy możliwie najwięcej ogniw w łańcuchu kosztów od producenta do klienta końcowego.

Konkretnie pomijane są koszty reklamy i redukowane do minimum koszty logistyki bo produkt trafia bezpośrednio od producenta do klienta końcowego.

Ile wynosi to %? Uwaga: 5% stanowi produkcja, 95% to pozostałe dwa ogniwa.

Dlatego np. Perfumy na tej stronie można kupić w cenie 49,90zł przy 50ml i 20% zaperfumowaniu. I to nie żadna magia tylko ekonomia. Są to oryginalne perfumy bazujące na koncentratach firmy drom. Firma istnieje od ponad 100 lat co można sprawdzić na ich stronie Internetowej a FM World od 2004 roku. Pytanie dla kogo robili koncentraty wcześniej? Ano dla różnych światowych marek. Które biorą udział w tradycyjnym dostarczaniu produktu na rynek. Tradycyjnym to znaczy 500zł z czego ponad 90% kosztów jakie ponosi klient nie wnosi bezpośrednio dla niego wartości.

Gratulujemy osobą, które podjęły decyzję, że warto kupować z głową.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem telefonu 690 530 907

2018-06-14T04:42:05+00:00 22 Maj, 2018|